icon-caricon-car-registericon-suitcase

Ons team


Het team van DMC bestaat uit zeer ervaren en enthousiaste Automotive B2B ondernemers die de klant, snelheid, kwaliteit en lange termijn samenwerking hoog in vaandel hebben staan.

Maak alvast kennis:

 

Dinand Disbergen
dinand@dutchmobilitycompany.nl

Marc Gussinklo
marc@dutchmobilitycompany.nl

Lisette Verzijlbergen
lisette@dutchmobilitycompany.nl

Sandy Bongers
sandy@dutchmobilitycompany.nl

 

Alisa Blikman
alisa@dutchmobilitycompany.nl

Anita Swart
anita@dutchmobilitycompany.nl

Natascha Verschuur
natascha@dutchmobilitycompany.nl

Gerrit van den Berg
gerrit@dutchmobilitycompany.nl

 

Wij helpen u graag verder

Onze klanten beoordelen onze diensten gemiddeld met een 8.6