icon-caricon-car-registericon-suitcase

Ons team


Het team van DMC bestaat uit zeer ervaren en enthousiaste Automotive B2B ondernemers die de klant, snelheid, kwaliteit en lange termijn samenwerking hoog in vaandel hebben staan.

Maak alvast kennis:

Dinand Disbergen
dinand@dutchmobilitycompany.nl

Marc Gussinklo
marc@dutchmobilitycompany.nl

Lisette Verzijlbergen
lisette@dutchmobilitycompany.nl

Sandy Bongers
sandy@dutchmobilitycompany.nl

Gerrit van den Berg
gerrit@dutchmobilitycompany.nl

 

Luuk van Ravestein
luuk@dutchmobilitycompany.nl

Anita Swart
anita@dutchmobilitycompany.nl

Natascha Verschuur
natascha@dutchmobilitycompany.nl

Romy Heesbeen
romy@dutchmobilitycompany.nl

Wij helpen u graag verder